DELL Alienware M15X, Alienware P08G, M15X6CPRIBABLK akku 4400mAh
calcActive())">
DELL Alienware M15X, Alienware P08G, M15X6CPRIBABLK akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM150NB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware M15X
Alienware P08G
M15X6CPRIBABLK
M15X9CEXBATBLK
Alienware P08G
M15X6CPRIBABLK
M15X9CEXBATBLK
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
0D951T
0F681T
0HC26Y
0W3VX3
312-0207
312-0209
312-0210
991T2380F
D951T
DYNPK
F3J9T
F681T
HC26Y
NGPHW
P08G001
SQU-722
SQU-724
T779R
T780R
W3VX3
W670
0F681T
0HC26Y
0W3VX3
312-0207
312-0209
312-0210
991T2380F
D951T
DYNPK
F3J9T
F681T
HC26Y
NGPHW
P08G001
SQU-722
SQU-724
T779R
T780R
W3VX3
W670
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEM150NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128135876 |
| Korvaa | SQU-722 / SQU-724 / 312-0207 / 312-0210 / D951T / F681T / HC26Y / NGPHW / 312-0209 / DYNPK / T780R / 0D951T / 0F681T / 0HC26Y / 0W3VX3 / 991T2380F / P08G001 / W3VX3 / W670 / F3J9T / T779R |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 213.00 x 53.60 x 21.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |