DELL Alienware 15 R3, Alienware 17 R4, ALW17C-D1748 akku 8300mAh
calcActive())">
DELL Alienware 15 R3, Alienware 17 R4, ALW17C-D1748 akku 8300mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM174NB
125,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware 15 R3
Alienware 17 R4
ALW17C-D1748
ALW17C-D1758
Alienware 17 R4
ALW17C-D1748
ALW17C-D1758
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
01D82
9NJM1
9NJM1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEM174NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134862 |
| Korvaa | 01D82 / 9NJM1 / 0HF250 / 0MG2YH / HF250 / MG2YH |
| Kapasiteetti (mAh) | 8300mAh / 94.62Wh |
| Mitat | 289.10 x 105.92 x 13.08mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |