DELL Alienware 15, Alienware 15 R1, Alienware 15 R2 akku 6200mAh
calcActive())">
DELL Alienware 15, Alienware 15 R1, Alienware 15 R2 akku 6200mAh
In stock
- SKU
- CS-DEM173NB
101,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware 15
Alienware 15 R1
Alienware 15 R2
Alienware 17 R3
ALW15ED-1718
ALW15ED-1728
ALW15ED-1828
ALW15ED-2718
ALW15ED-2828
Alienware 15 R1
Alienware 15 R2
Alienware 17 R3
ALW15ED-1718
ALW15ED-1728
ALW15ED-1828
ALW15ED-2718
ALW15ED-2828
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
191YN
2F3W1
410GJ
2F3W1
410GJ
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEM173NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120520 |
| Korvaa | 191YN / 2F3W1 / 410GJ |
| Kapasiteetti (mAh) | 6200mAh / 91.76Wh |
| Mitat | 352.80 x 96.00 x 20.90mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |