DELL Alienware 13 R2, Alienware 13 R2 13.3", AW13R2-1678SLV akku 3100mAh
calcActive())">
DELL Alienware 13 R2, Alienware 13 R2 13.3", AW13R2-1678SLV akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-DEW132NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien DELL kannettavien tietokoneiden kanssa:
Alienware 13 R2
Alienware 13 R2 13.3"
AW13R2-1678SLV
Alienware 13 R2 13.3"
AW13R2-1678SLV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat DELL kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
257V0
2VMGK
3V806
N1WM4
2VMGK
3V806
N1WM4
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-DEW132NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139744 |
| Korvaa | N1WM4 / 2VMGK / 3V806 / 257V0 / 02P9KD / 062N2T / 2P9KD / 3V8O6 / 62N2T / P56G / P56G001 / P56G002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 47.12Wh |
| Mitat | 298.94 x 92.42 x 12.95mm |
| Jännite | 15,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |