Compaq Business Notebook nc2400, Business Notebook 2400, Business Notebook 2510p akku 6600 mAh
calcActive())">
Compaq Business Notebook nc2400, Business Notebook 2400, Business Notebook 2510p akku 6600 mAh
In stock
- SKU
- CS-CP2400HB
69,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
EliteBook 2533t
EliteBook 2530p
EliteBook 2530p
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
EH768UT
484784-001
KU529AA
411126-001
404887-241
HSTNN-DB23
HSTNN-FB21
EH767AA
411127-001
404888-241
441675-001
HSTNN-DB22
EH768AA
RW556AA
412779-001
484784-001
KU529AA
411126-001
404887-241
HSTNN-DB23
HSTNN-FB21
EH767AA
411127-001
404888-241
441675-001
HSTNN-DB22
EH768AA
RW556AA
412779-001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CP2400HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030003 |
| Mitat | 209.00 x 59.10 x 41.30mm |
| Korvaa | EH768UT / 484784-001 / KU529AA / 411126-001 / 404887-241 / HSTNN-DB23 / HSTNN-FB21 / EH767AA / 411127-001 / 404888-241 / 441675-001 / HSTNN-DB22 / EH768AA / RW556AA / 412779-001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |