Compaq Business Notebook 6520S, Business Notebook 6530s, Business Notebook 6531s akku 4400mAh
calcActive())">
Compaq Business Notebook 6520S, Business Notebook 6530s, Business Notebook 6531s akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-HPF540NB
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kannettavien tietokoneiden kanssa:
Compaq:
Business Notebook 6520SBusiness Notebook 6530s
Business Notebook 6531s
Business Notebook 6535S
HP:
540541)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
Compaq:
451545-261451545-361
456623-001
484785-001
500014-001
HSTNN-DB51
HSTNN-OB51
KU530AA
HP:
451545-261451545-361
456623-001
484785-001
500014-001
HSTNN-DB51
HSTNN-OB51
KU530AA)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-HPF540NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128029144 |
| Korvaa | 484785-001 / HSTNN-DB51 / 500014-001 / KU530AA / HSTNN-OB51 / 456623-001 / 451545-361 / 451545-261 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Mitat | 268.35 x 50.23 x 20.54mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |