Compaq 484785-001, HSTNN-DB51, 500014-001, KU530AA, HSTNN-OB51, 456623-001, 451545-361, 451545-261 akku 6600 mAh musta
calcActive())">
Compaq 484785-001, HSTNN-DB51, 500014-001, KU530AA, HSTNN-OB51, 456623-001, 451545-361, 451545-261 akku 6600 mAh musta
In stock
- SKU
- CS-HPF540HB
69,95 €
34,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
540
541
Business Notebook 6530s
Business Notebook 6535S
Business Notebook 6520S
Business Notebook 6531s
541
Business Notebook 6530s
Business Notebook 6535S
Business Notebook 6520S
Business Notebook 6531s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:
484785-001
HSTNN-DB51
500014-001
KU530AA
HSTNN-OB51
456623-001
451545-361
451545-261
HSTNN-DB51
500014-001
KU530AA
HSTNN-OB51
456623-001
451545-361
451545-261
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HPF540HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033745 |
| Mitat | 269.00 x 50.10 x 39.20mm |
| Korvaa | 484785-001 / HSTNN-DB51 / 500014-001 / KU530AA / HSTNN-OB51 / 456623-001 / 451545-361 / 451545-261 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 71.28Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |