CLEVO W740SU / S413 akku 4600 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien CLEVO kannettavien tietokoneiden kanssa:
W740SU
S413
S413
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat CLEVO kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
3ICP7/34/95-2
6-87-W740S-42E1
W740BAT-6
6-87-W740S-42E1
W740BAT-6
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-CLW740NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155461 |
| Korvaa | 3ICP7/34/95-2, 6-87-W740S-42E1, W740BAT-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 51.06Wh |
| Mitat | 200.12 x 154.65 x 8.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |