Clevo kannettavan tietokoneen W510LU / W510S yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen W510LU / W510S yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLW510NB
43,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
W510LU
W510S
W515LU
W515PU
W515TU
W510S
W515LU
W515PU
W515TU
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-W510S
6-87-W510S-4291
6-87-W510S-4292
6-87-W510S-42F1
6-87-W510S-42F2
6-87-W510S-4FU1
6-87-W51LS-4UF
W510BAT-3
6-87-W510S-4291
6-87-W510S-4292
6-87-W510S-42F1
6-87-W510S-42F2
6-87-W510S-4FU1
6-87-W51LS-4UF
W510BAT-3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLW510NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155454 |
| Korvaa | W510BAT-3 / 6-87-W510S / 6-87-W510S-4291 / 6-87-W510S-4292 / 6-87-W510S-42F1 / 6-87-W510S-42F2 / 6-87-W510S-4FU1 / 6-87-W51LS-4UF |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 203.00 x 36.80 x 22.35mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |