Clevo kannettavan tietokoneen Terra mobile 1513 / W940JU yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen Terra mobile 1513 / W940JU yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLW970NB
57,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Terra mobile 1513
W940JU
W940LU
W945JUQ
W945LUQ
W950AU
W950JU
W950KL
W950KU
W950LU
W950TU
W955AU
W955JU
W955LU
W955TU
W970 LUQ
W970KLQ
W970LUQ
W970SUW
W970TUQ
W940JU
W940LU
W945JUQ
W945LUQ
W950AU
W950JU
W950KL
W950KU
W950LU
W950TU
W955AU
W955JU
W955LU
W955TU
W970 LUQ
W970KLQ
W970LUQ
W970SUW
W970TUQ
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-W95KS
6-87-W95KS-42F2
6-87-W95KS-49F
6-87-W97KS-42L1
W950BAT-4
6-87-W95KS-42F2
6-87-W95KS-49F
6-87-W97KS-42L1
W950BAT-4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLW970NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157120 |
| Korvaa | W950BAT-4 / 6-87-W95KS / 6-87-W95KS-42F2 / 6-87-W95KS-49F / 6-87-W97KS-42L1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 280.70 x 31.60 x 22.20mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |