Clevo kannettavan tietokoneen Premium Tv Xs3210 / W940S yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen Premium Tv Xs3210 / W940S yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLW940NB
45,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Premium Tv Xs3210
W940S
W940S
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-W940S
6-87-W940S-424
6-87-W940S-4271
6-87-W940S-42F1-P
6-87-W940S-4UF
6-87-W940S-xxxx
W940BAT-3
W940BAT-6
6-87-W940S-424
6-87-W940S-4271
6-87-W940S-42F1-P
6-87-W940S-4UF
6-87-W940S-xxxx
W940BAT-3
W940BAT-6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLW940NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155966 |
| Korvaa | 6-87-W940S / 6-87-W940S-424 / 6-87-W940S-4271 / 6-87-W940S-42F1-P / 6-87-W940S-4UF / 6-87-W940S-xxxx / W940BAT-3 / W940BAT-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 266.48 x 58.80 x 19.25mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |