Clevo kannettavan tietokoneen PA70HP6-G / PA70HS-G yhteensopiva akku 4200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen PA70HP6-G / PA70HS-G yhteensopiva akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLA710NB
76,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PA70HP6-G
PA70HS-G
PA71HP6-G
PA71HS
PA71HS-G
PA70HS-G
PA71HP6-G
PA71HS
PA71HS-G
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-PA70S-61B00
PA70BAT-4
PA70BAT-4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLA710NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172895 |
| Korvaa | PA70BAT-4 / 6-87-PA70S-61B00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 63Wh |
| Mitat | 199.40 x 87.60 x 11.60mm |
| Jännite | 15 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |