Clevo kannettavan tietokoneen P775DM3 / P8700S yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen P775DM3 / P8700S yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-CLP870NB
72,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P775DM3
P8700S
P870DM
P870DM2
P870DM2-G
P870DM3
P870DM3-G
P870DM-G
P870KM
P870KM1-G
P870KM-GS
P870TM1-G
P870TM-G
P8700S
P870DM
P870DM2
P870DM2-G
P870DM3
P870DM3-G
P870DM-G
P870KM
P870KM1-G
P870KM-GS
P870TM1-G
P870TM-G
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-P870S-4271
6-87-P870S-4272
6-87-P870S-4273
6-87-P870S-4273A
P870BAT-8
6-87-P870S-4272
6-87-P870S-4273
6-87-P870S-4273A
P870BAT-8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLP870NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155492 |
| Korvaa | 6-87-P870S-4271, 6-87-P870S-4272, 6-87-P870S-4273, 6-87-P870S-4273A, P870BAT-8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 87.7Wh |
| Mitat | 156.20 x 95.60 x 19.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |