Clevo kannettavan tietokoneen P640HJ / P640HK1 yhteensopiva akku 3850mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen P640HJ / P640HK1 yhteensopiva akku 3850mAh
In stock
- SKU
- CS-THP407NB
71,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P640HJ
P640HK1
P640RE
P640RF
P641HJ
P641HK1
P641RF
P640HK1
P640RE
P640RF
P641HJ
P641HK1
P641RF
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-THP407NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158943 |
| Korvaa | 6-87-P640S-4231A / P640BAT-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3850mAh / 42.74Wh |
| Mitat | 207.26 x 92.00 x 14.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |