Clevo kannettavan tietokoneen p370em / P370EM3 yhteensopiva akku 5600mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen p370em / P370EM3 yhteensopiva akku 5600mAh
In stock
- SKU
- CS-CLP370NB
71,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
p370em
P370EM3
P370SM
P370SM3
P370SM-A
P375SM
P377SM
P377SM-A
P751ZM
P370EM3
P370SM
P370SM3
P370SM-A
P375SM
P377SM
P377SM-A
P751ZM
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
4ICR18/65
6-87-P375S-427
6-87-P375S-4271
6-87-P37ES-427
6-87-P37ES-4271
6-87-W955S-42F3
P370BAT-8
P375BAT-8
6-87-P375S-427
6-87-P375S-4271
6-87-P37ES-427
6-87-P37ES-4271
6-87-W955S-42F3
P370BAT-8
P375BAT-8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLP370NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,12 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155485 |
| Korvaa | P370BAT-8 / 4ICR18/65 / 6-87-P37ES-427 / 6-87-P37ES-4271 / 6-87-W955S-42F3 / 6-87-P375S-427 / 6-87-P375S-4271 / P375BAT-8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5600mAh / 84.67Wh |
| Mitat | 150.00 x 102.20 x 22.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |