Clevo kannettavan tietokoneen Nexoc G505 / P170HMx yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen Nexoc G505 / P170HMx yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLP170NB
70,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nexoc G505
P170HMx
P170HMx
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-X510S-4D7
6-87-X510S-4D73
6-87-X510S-4J7
6-87-X710S-4271
6-87-X710S-4272
6-87-X710S-4J7
6-87-X710S-4J72
P150HMBAT-8
6-87-X510S-4D73
6-87-X510S-4J7
6-87-X710S-4271
6-87-X710S-4272
6-87-X710S-4J7
6-87-X710S-4J72
P150HMBAT-8
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLP170NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155478 |
| Korvaa | P150HMBAT-8 / 6-87-X510S-4D7 / 6-87-X510S-4D73 / 6-87-X510S-4J7 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 141.82 x 102.86 x 21.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |