Clevo kannettavan tietokoneen N150RD / N150RD1 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen N150RD / N150RD1 yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLR170NB
48,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N150RD
N150RD1
N150RF
N150RF1-G
N150SC
N150SD
N151RD
N151RF
N151SC
N151SD
N155RD
N155RD1
N155RF
N155RF1-G
N155SC
N155SD
N170RD
N170RF
N170RF1
N170RF1-G
N170SD
N150RD1
N150RF
N150RF1-G
N150SC
N150SD
N151RD
N151RF
N151SC
N151SD
N155RD
N155RD1
N155RF
N155RF1-G
N155SC
N155SD
N170RD
N170RF
N170RF1
N170RF1-G
N170SD
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-N150S-4292
N150BAT-6
N150BAT-6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLR170NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154990 |
| Korvaa | 6-87-N150S-4292 / N150BAT-6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 137.70 x 74.95 x 20.70mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |