Clevo kannettavan tietokoneen N130BU / N130WU yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen N130BU / N130WU yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-CLN310NB
75,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
N130BU
N130WU
N131BU
N131WU
NP3130
N130WU
N131BU
N131WU
NP3130
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
3ICP5/62/72
6-87-N130S-3U9
6-87-N130S-3U9A
N130BAT-3
6-87-N130S-3U9
6-87-N130S-3U9A
N130BAT-3
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLN310NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155416 |
| Korvaa | 3ICP5/62/72, 6-87-N130S-3U9, 6-87-N130S-3U9A, N130BAT-3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 29.64Wh |
| Mitat | 181.40 x 85.55 x 10.10mm |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |