Clevo kannettavan tietokoneen Ciewsinie VNB131 yhteensopiva akku 2100mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen Ciewsinie VNB131 yhteensopiva akku 2100mAh
In stock
- SKU
- CS-CLB131NB
47,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Ciewsinie VNB131
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
T10P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLB131NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158189 |
| Korvaa | T10P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 23.31Wh |
| Mitat | 141.90 x 132.56 x 12.74mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |