Clevo kannettavan tietokoneen B519II(47781)(N350TW) / B519II(N350TW) yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen B519II(47781)(N350TW) / B519II(N350TW) yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-CLN350NB
77,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
B519II(47781)(N350TW)
B519II(N350TW)
N350DV
N350DW
B519II(N350TW)
N350DV
N350DW
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-N350S-4D7
6-87-N350S-4D8
N350BAT-6
N350BAT-9
6-87-N350S-4D8
N350BAT-6
N350BAT-9
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLN350NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174080 |
| Korvaa | N350BAT-6 / N350BAT-9 / 6-87-N350S-4D7 / 6-87-N350S-4D8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 204.90 x 49.10 x 19.90mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |