Clevo kannettavan tietokoneen Aquado M1519 / Nexoc B509II yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
Clevo kannettavan tietokoneen Aquado M1519 / Nexoc B509II yhteensopiva akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-CLW540NB
50,95 €
Clevo kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Aquado M1519
Nexoc B509II
W155EU
W155U
W540EU
W545EU
W550EU
W550SU
W550SU1
W550SU2
W550TU
W551SU1
W650KK
Nexoc B509II
W155EU
W155U
W540EU
W545EU
W550EU
W550SU
W550SU1
W550SU2
W550TU
W551SU1
W650KK
Korvattavat Clevo kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
6-87-W540S-427
6-87-W540S-4271
6-87-W540S-4U4
6-87-W540S-4W41
6-87-W540S-4W42
W540BAT-6
6-87-W540S-4271
6-87-W540S-4U4
6-87-W540S-4W41
6-87-W540S-4W42
W540BAT-6
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Clevo kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
| SKU | CS-CLW540NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155423 |
| Korvaa | W540BAT-6 / 6-87-W540S-427 / 6-87-W540S-4271 / 6-87-W540S-4U4 / 6-87-W540S-4W41 / 6-87-W540S-4W42 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 268.90 x 49.40 x 20.35mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |