BenQ Joybook R45 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook R45
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:
A32-T14
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-BUR45NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128031888 |
| Mitat | 205.00 x 49.40 x 22.00mm |
| Korvaa | A32-T14 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |