BenQ Joybook Lite U101 akku 2200mAh/24.42Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien kannettavien tietokoneiden kanssa:
BenQ:
Joybook Lite U101Joybook Lite U101-V01
Fujitsu:
M2010Netbook M2010)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
BenQ:
2C.20E01.001916T7910E
DHU100
SQU-812
Fujitsu:
2C.20E01.001916T7910E
SQU-812)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-BU101NT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028291 |
| Korvaa | 2C.20E01.001 / 916T7910E / SQU-812 / DHU100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 24.42Wh |
| Mitat | 203.00 x 49.20 x 30.30mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |