Asus ZenBook Pro UX501 akku 8400 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
ZenBook Pro UX501J
ZenBook Pro UX501L
ZenBook Pro N501VW
N501VW
UX501JW
UX501JW-CN245P
UX501JW-CN245R
UX501JW-CN245T
UX501JW-DS71T
UX501JW-FI177H
UX501JW-FI177T
UX501JW-FI218H
UX501JW-FI218T
UX501JW4720
UX501LW
ZenBook Pro UX501
ZenBook Pro UX501JW4720
ZenBook Pro UX501L
ZenBook Pro N501VW
N501VW
UX501JW
UX501JW-CN245P
UX501JW-CN245R
UX501JW-CN245T
UX501JW-DS71T
UX501JW-FI177H
UX501JW-FI177T
UX501JW-FI218H
UX501JW-FI218T
UX501JW4720
UX501LW
ZenBook Pro UX501
ZenBook Pro UX501JW4720
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C32N1415
0B200-01250000
0B200-01250000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX501NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129608 |
| Mitat | 323.60 x 98.58 x 9.80mm |
| Korvaa | C32N1415 / 0B200-01250000 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 93.48Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |