Asus Zenbook Prime UX301LA akku 4500 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX301LA-DE002H
Zenbook 301
UX301LA-DH71T
Zenbook Infinity UX301LA
Zenbook Prime UX301LA
Zenbook 301
UX301LA-DH71T
Zenbook Infinity UX301LA
Zenbook Prime UX301LA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C32N1305
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
| SKU | CS-AUX301NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128106098 |
| Mitat | 305.40 x 113.75 x 7.77mm |
| Korvaa | C32N1305 / 0B200-00540000 / C32N-1305 / C32NI305 / C32PhJ3 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 49.95Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |