Asus Zenbook Flip UX360UA akku 4800 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX360UA
Q324UA
UX360UA-1C
UX360UA-1A
Zenbook Flip UX360UA
UX360UA-1B
UX360UA-C4010T
Q324UA
UX360UA-1C
UX360UA-1A
Zenbook Flip UX360UA
UX360UA-1B
UX360UA-C4010T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C31N1538
0B200-02080000
C31Pq9H
0B200-02080000
C31Pq9H
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX360NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129394 |
| Mitat | 302.34 x 114.24 x 3.68mm |
| Korvaa | C31N1538 / 0B200-02080000 / C31Pq9H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 55.44Wh |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |