Asus X756U akku 5000 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
X756UA
X756UB
X756UF
X756UJ
X756UQ
X756UV
X756UX
X756UB
X756UF
X756UJ
X756UQ
X756UV
X756UX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-01800100
C21N1515
C21N1515
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX756NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122432 |
| Mitat | 180.00 x 95.70 x 9.90 mm |
| Korvaa | C21N1515 / 0B200-01800100 / 0B200-01800000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 38Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |