Asus VivoBook Max X441SA, X441UA akku 2200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
VivoBook Max X441SA
VivoBook Max X441SC
VivoBook Max X441UA
VivoBook Max X441UV
X441SA
X441SC
X441UA
X441UV
VivoBook Max X441SC
VivoBook Max X441UA
VivoBook Max X441UV
X441SA
X441SC
X441UA
X441UV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A31N1537
0B110-00420300
0B110-00420300
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
| SKU | CS-AUX441NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128130253 |
| Mitat | 204.74 x 36.46 x 18.18mm |
| Korvaa | A31N1537 / 0B110-00420300 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 23.76Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |