Asus Vivobook A501L akku 4200 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
A501C1-Z1-C10
A501LB5200
A501LX-DM023H
A501LB5200
A501LX-DM023H
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
B31N1429
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja R…
| SKU | CS-AUA501NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126126 |
| Mitat | 278.50 x 84.70 x 7.10 mm |
| Korvaa | B31N1429 / 0B200-01460000 / 0B200-01460100 / C31N1429 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 46.62Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |