Asus UX50 akku 2800 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
UX50
UX50V
UX50V-RX05
UX50V-XX004C
UX50V
UX50V-RX05
UX50V-XX004C
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C41-UX50
P0AC001
P0AC001
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUX50NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128038016 |
| Mitat | 221.00 x 91.00 x 12.00mm |
| Korvaa | C41-UX50 / P0AC001 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 41.44Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |