Asus U6, U6S, U6E, U6S-X1, U6E-X3, U6E-A1, U6E-1B, U6SG-25PYG25DBU, Lamborghini VX3, U6Sg, U6V, U6Vc, U6E, U6Ep akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus U6, U6S, U6E, U6S-X1, U6E-X3, U6E-A1, U6E-1B, U6SG-25PYG25DBU, Lamborghini VX3, U6Sg, U6V, U6Vc, U6E, U6Ep akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUU6NB
59,95 €
29,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U6
U6S
U6E
U6S-X1
U6E-X3
U6E-A1
U6E-1B
U6SG-25PYG25DBU
Lamborghini VX3
U6Sg
U6V
U6Vc
U6E
U6Ep
U6S
U6E
U6S-X1
U6E-X3
U6E-A1
U6E-1B
U6SG-25PYG25DBU
Lamborghini VX3
U6Sg
U6V
U6Vc
U6E
U6Ep
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-U6
90-NFD2B2000T
90-ND81B3000T
90-ND81B1000T
90-ND81B2000T
90-NFD2B2000T
90-ND81B3000T
90-ND81B1000T
90-ND81B2000T
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU6NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024132 |
| Mitat | 203.87 x 48.33 x 26.37mm |
| Korvaa | A32-U6 / 90-NFD2B2000T / 90-ND81B3000T / 90-ND81B1000T / 90-ND81B2000T |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |