Asus U46 ja U47 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U46
U46E-1AWX
U46E-BAL5
U46E-BAL6
U46E-BAL7
U46E
U46E-RAL5
U46E-RAL7
U46E-RAL
U46E-XH51
U46E-XS51
U46J
U46JC
U46S
U46SD
U46SM
U46SM-DS51
U46SV-A1
U46SV
U46SV-DH51
U46SV-WO006X
U46SV-WX036V
U46SV-WX039D
U46SV-WX044X
U47
U47A
U47C
U47V
U47VC
U56
U56E
U56E-BBL5
U56E-RBL5
U56E-RBL7
U56E-XR1
U56E-XR2
U56J
U56JC
U56S
U56SV
U46E-1AWX
U46E-BAL5
U46E-BAL6
U46E-BAL7
U46E
U46E-RAL5
U46E-RAL7
U46E-RAL
U46E-XH51
U46E-XS51
U46J
U46JC
U46S
U46SD
U46SM
U46SM-DS51
U46SV-A1
U46SV
U46SV-DH51
U46SV-WO006X
U46SV-WX036V
U46SV-WX039D
U46SV-WX044X
U47
U47A
U47C
U47V
U47VC
U56
U56E
U56E-BBL5
U56E-RBL5
U56E-RBL7
U56E-XR1
U56E-XR2
U56J
U56JC
U56S
U56SV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-U46
A41-U46
A42-U46
4INR18/65
4INR18/65-2
A41-U46
A42-U46
4INR18/65
4INR18/65-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU46NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128060772 |
| Mitat | 273.30 x 46.84 x 25.13mm |
| Korvaa | A32-U46 / A41-U46 / A42-U46 / 4INR18/65 / 4INR18/65-2 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 65.12Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |