Asus U1E, U3S, U1F, U3, U1, U3Sg, N10E, N10J, N10Jc akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus U1E, U3S, U1F, U3, U1, U3Sg, N10E, N10J, N10Jc akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUU1NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
U1E
U3S
U1F
U3
U1
U3Sg
N10E
N10J
N10Jc
N10Jh
N10Jb
U2E
U2
N10JC-A1
N10E-A1
N10J-A2
N10J-A1
Eee PC 1004
Eee PC 1004DN
U3S
U1F
U3
U1
U3Sg
N10E
N10J
N10Jc
N10Jh
N10Jb
U2E
U2
N10JC-A1
N10E-A1
N10J-A2
N10J-A1
Eee PC 1004
Eee PC 1004DN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-U1
A31-U1
90-NQF1B1000T
90-NLV1B2000T
90-NLV1B1000T
70-NLV1B2000M
90-NQF1B2000T
70-NLV1B2000M
NBP6A138
A31-U1
90-NQF1B1000T
90-NLV1B2000T
90-NLV1B1000T
70-NLV1B2000M
90-NQF1B2000T
70-NLV1B2000M
NBP6A138
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUU1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024309 |
| Mitat | 210.70 x49.50 x21.35mm |
| Korvaa | A32-U1 / 90-NQF1B1000T / 90-NLV1B2000T / 90-NLV1B1000T / 70-NLV1B2000M / 90-NQF1B2000T / A31-U1 / NBP6A138 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |