Asus Transformer Book TX201LA akku 4900 mAh
calcActive())">
Asus Transformer Book TX201LA akku 4900 mAh
In stock
- SKU
- CS-ATX201NB
53,95 €
49,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Transformer Book TX201LA
TX201LA
TX201LA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
C11N1312
0B200-00600100
0B200-00600100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-ATX201NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129615 |
| Mitat | 186.54 x 94.78 x 3.26mm |
| Korvaa | C11N1312 / 0B200-00600100 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 18.38Wh |
| Jännite | 3,75 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |