Asus Transformer Book Flip TP500LN, Transformer Book Flip TP500LA, Transformer Book Flip TP500LB akku 4200 mAh
calcActive())">
Asus Transformer Book Flip TP500LN, Transformer Book Flip TP500LA, Transformer Book Flip TP500LB akku 4200 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP500NB
79,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
Transformer Book Flip TP500LN
Transformer Book Flip TP500LA
Transformer Book Flip TP500LB
Transformer Book Flip TP500LA
Transformer Book Flip TP500LB
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
0B200-00990100
B31N1345
B31N1345
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUP500NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098652 |
| Mitat | 204.14 x 157.74 x 7.00mm |
| Korvaa | B31N1345 / 0B200-00990100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 47.88Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |