Asus tietokoneen ZenBook Duo 14 UX482 / ZenBook Duo 14 UX482EA yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
Asus tietokoneen ZenBook Duo 14 UX482 / ZenBook Duo 14 UX482EA yhteensopiva akku 4050mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ140NB
89,95 €
76,95 €
Asus tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenBook Duo 14 UX482
ZenBook Duo 14 UX482EA
ZenBook Duo 14 UX482EA-DS71T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY Seri
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY001TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY006T
ZenBook DUO 14 UX482EA-HY024R
ZenBook DUO 14 UX482EA-HY030R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY034R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY034T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY038T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY046T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY066T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY103R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY106T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY115T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY121T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY140T
Zenbook Duo 14 UX482EA-HY777TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA072T
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA078TS
Zenbook Duo 14 UX482EA-KA143T
Zenbook Duo 14 UX482EA-KA501TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA551TS
ZenBook Duo 14 UX482EG
ZenBook Duo 14 UX482EG-HY Seri
ZenBook Duo 14 UX482EG-HY016R
ZenBook Duo 14 UX482EG-KA Seri
ZenBook Duo 14 UX482EG-XS74T
ZenBook Duo 14 UX482EG-XS77T
ZenBook Duo 14 UX482EA
ZenBook Duo 14 UX482EA-DS71T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY Seri
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY001TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY006T
ZenBook DUO 14 UX482EA-HY024R
ZenBook DUO 14 UX482EA-HY030R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY034R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY034T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY038T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY046T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY066T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY103R
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY106T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY115T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY121T
ZenBook Duo 14 UX482EA-HY140T
Zenbook Duo 14 UX482EA-HY777TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA072T
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA078TS
Zenbook Duo 14 UX482EA-KA143T
Zenbook Duo 14 UX482EA-KA501TS
ZenBook Duo 14 UX482EA-KA551TS
ZenBook Duo 14 UX482EG
ZenBook Duo 14 UX482EG-HY Seri
ZenBook Duo 14 UX482EG-HY016R
ZenBook Duo 14 UX482EG-KA Seri
ZenBook Duo 14 UX482EG-XS74T
ZenBook Duo 14 UX482EG-XS77T
Korvattavat Asus tietokoneen alkuperäisakut
0B200-03790000
C41N2004
C41N2004
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
| SKU | CS-AUZ140NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128175384 |
| Korvaa | C41N2004 / 0B200-03790000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 62.37Wh |
| Mitat | 277.30 x 102.60 x 7.00mm |
| Jännite | 15,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |