Asus T300FA-DH12, T300FA-DH12T-CA, T300FA-FE001H akku 3900mAh
calcActive())">
Asus T300FA-DH12, T300FA-DH12T-CA, T300FA-FE001H akku 3900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUF300NB
52,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
T300FA-DH12
T300FA-DH12T-CA
T300FA-FE001H
Transformer Book T300FA
T300FA-DH12T-CA
T300FA-FE001H
Transformer Book T300FA
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C21N1413
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUF300NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137726 |
| Korvaa | C21N1413 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3900mAh / 29.64Wh |
| Mitat | 218.24 x 127.67 x 3.12mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |