Asus T12Er, X51RL, T12Jg, T12C, X51L, T12Ug, T12Fg, T12, X51H, X51R, T12Mg, T12Mg, T12Ug akku 4400 mAh
calcActive())">
Asus T12Er, X51RL, T12Jg, T12C, X51L, T12Ug, T12Fg, T12, X51H, X51R, T12Mg, T12Mg, T12Ug akku 4400 mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT2NB
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Packard Bell kannettavien tietokoneiden kanssa:
MX45
MX35
MX51
MX36
MX52
MX65
MX66
MX65-042
MX66-207
MX35
MX51
MX36
MX52
MX65
MX66
MX65-042
MX66-207
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Packard Bell alkuperäisakut:
A32-X51
A32-T12
90-NQK1B1000Y
A32-T12J
A32-XT12
A32-T12
90-NQK1B1000Y
A32-T12J
A32-XT12
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUT2NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024316 |
| Mitat | 136.48 x 75.08 x 19.88mm |
| Korvaa | A32-X51 / A32-T12 / 90-NQK1B1000Y / A32-T12J / A32-XT12 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |