Asus N750, N750JK, N750JV akku 6250mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N750
N750JK
N750JV
N750JV-QB72-CB
N750JV-T4069H
N750JV-T4090H
N750JV-T4110H
N750JV-T4124H
N750Y47JV-SL
N750JK
N750JV
N750JV-QB72-CB
N750JV-T4069H
N750JV-T4090H
N750JV-T4110H
N750JV-T4124H
N750Y47JV-SL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus kannettavien tietokoneiden alkuperäisakut:
C32-N750
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
| SKU | CS-AUN750NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098645 |
| Korvaa | C32-N750 / 0B200-00400000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6250mAh / 69.38Wh |
| Mitat | 199.15 x 95.52 x 12.60 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |