Asus N50, N51 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Asus kannettavien tietokoneiden kanssa:
N50
N50A
N50E
N50F
N50T
N50TA
N50TP
N50TR
N50VN
N50VC
N50V
N50VA
N50VF
N50VG
N50VM
N51
N51A
N51S
N51T
N51TE
N51TP
N51V
N51VF
N51VG
N51VN
N50A
N50E
N50F
N50T
N50TA
N50TP
N50TR
N50VN
N50VC
N50V
N50VA
N50VF
N50VG
N50VM
N51
N51A
N51S
N51T
N51TE
N51TP
N51V
N51VF
N51VG
N51VN
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Asus alkuperäisakut:
A32-N50
A33-N50
90-NQY1B1000Y
90-NQY1B2000Y
A33-N50
90-NQY1B1000Y
90-NQY1B2000Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-AUN50NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128066798 |
| Mitat | 203.00 x 54.00 x 20.00mm |
| Korvaa | A32-N50 / A33-N50 / 90-NQY1B1000Y / 90-NQY1B2000Y |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |