Asus kannettavan tietokoneen Zenbook Pro 16X OLED / UZ7602ZM yhteensopiva akku 8200mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Zenbook Pro 16X OLED / UZ7602ZM yhteensopiva akku 8200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ760NB
79,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Zenbook Pro 16X OLED
UZ7602ZM
UZ7602ZM
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C32N2108
0B200-04180000
0B200-04180000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ760NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183907 |
| Korvaa | C32N2108 / 0B200-04180000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 94.71Wh |
| Mitat | 332.80 x 95.20 x 7.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |