Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Flip 15 UX562FD-2G / ZenBook Flip 15 UX562 yhteensopiva akku 7400mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ZenBook Flip 15 UX562FD-2G / ZenBook Flip 15 UX562 yhteensopiva akku 7400mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ562NB
81,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenBook Flip 15 UX562FD-2G
ZenBook Flip 15 UX562
ZenBook Flip 15 UX562FN
ZenBook Flip 15 UX562FD
ZenBook Flip 15 UX562
ZenBook Flip 15 UX562FN
ZenBook Flip 15 UX562FD
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C32N1810
0B200-03070100
0B200-03070100
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ562NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183808 |
| Korvaa | C32N1810 / 0B200-03070100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7400mAh / 85.47Wh |
| Mitat | 347.00 x 98.50 x 7.00mm |
| Jännite | 11,55 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |