Asus kannettavan tietokoneen Zenbook 17 Fold OLED / UX9702AA yhteensopiva akku 4800mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Zenbook 17 Fold OLED / UX9702AA yhteensopiva akku 4800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX970NB
69,95 €
56,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Zenbook 17 Fold OLED
UX9702AA
UX9702AA
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C41N2110
0B200-04220000
0B200-04220000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX970NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,48 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183921 |
| Korvaa | C41N2110 / 0B200-04220000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 74.3Wh |
| Mitat | 226.30 x 141.30 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |