Asus kannettavan tietokoneen ZenBook 14 OLED UX3402 / ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM063W yhteensopiva akku 9600mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ZenBook 14 OLED UX3402 / ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM063W yhteensopiva akku 9600mAh
In stock
- SKU
- CS-AUM340NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ZenBook 14 OLED UX3402
ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM063W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM023W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KP095W
ZenBook 14 OLED UX3402QA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM511WS
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KP377W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM074W
Zenbook 14 2022 UX4302ZA
ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM091
ZenBook 14 OLED UM3402YA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM067W
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM531WS
Zenbook 14 OLED UM3402YA-716512B0W
ZenBook 14 OLED UM3402DA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-AOG58031WS
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KP382W
Zenbook 14 OLED UM3402YA OLED
ZenBook 14 OLED UX3402ZA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM061W
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM020W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KP101W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM022W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM115W
ZenBook 14 OLED UM3402
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-DS71T
ZenBook 14 OLED UM3402YA-OLED063W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM731WS
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM096W
ZenBook 14 OLED UM3402MA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-DS71
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM064W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM069W
ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM063W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM023W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KP095W
ZenBook 14 OLED UX3402QA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM511WS
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KP377W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM074W
Zenbook 14 2022 UX4302ZA
ZenBook 14 OLED UM3402YA-KM091
ZenBook 14 OLED UM3402YA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM067W
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM531WS
Zenbook 14 OLED UM3402YA-716512B0W
ZenBook 14 OLED UM3402DA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-AOG58031WS
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KP382W
Zenbook 14 OLED UM3402YA OLED
ZenBook 14 OLED UX3402ZA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM061W
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM020W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KP101W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM022W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM115W
ZenBook 14 OLED UM3402
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-DS71T
ZenBook 14 OLED UM3402YA-OLED063W
ZenBook 14 OLED UX3402ZA-KM731WS
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM096W
ZenBook 14 OLED UM3402MA
Zenbook 14 OLED UM3402YA-DS71
Zenbook 14 OLED UX3402ZA-KM064W
Zenbook 14 OLED UM3402YA-KM069W
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C22N2107
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUM340NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,74 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183891 |
| Korvaa | C22N2107 |
| Kapasiteetti (mAh) | 9600mAh / 74.3Wh |
| Mitat | 275.60 x 116.90 x 5.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |