Asus kannettavan tietokoneen Z450 / Z450LA yhteensopiva akku 4900mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Z450 / Z450LA yhteensopiva akku 4900mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ450NB
36,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Z450
Z450LA
Z450LA-1B
Z450LA-3I
Z450LA-WX002T
Z450LA-WX006T
Z450LA-WX007T
Z450LA-WX008T
Z450LA-WX009T
Z450LA-WX010T
Z450UA
Z450UA-1B
Z450UA-3I
Z450UA-WX001T
Z450UA-WX002T
Z450UA-WX003T
Z450UA-WX004T
Z450UA-WX005T
Z450UA-WX006T
Z450UA-WX007T
Z450UA-WX008T
Z450UA-WX009T
Z550
Z550MA
Z550MA-1A
Z550MA-3G
Z550MA-XX002T
Z550MA-XX004T
Z550MA-XX005T
Z550SA
Z550SA-1A
Z550SA-3G
Z550SA-XX001T
Z550SA-XX002T
Z450LA
Z450LA-1B
Z450LA-3I
Z450LA-WX002T
Z450LA-WX006T
Z450LA-WX007T
Z450LA-WX008T
Z450LA-WX009T
Z450LA-WX010T
Z450UA
Z450UA-1B
Z450UA-3I
Z450UA-WX001T
Z450UA-WX002T
Z450UA-WX003T
Z450UA-WX004T
Z450UA-WX005T
Z450UA-WX006T
Z450UA-WX007T
Z450UA-WX008T
Z450UA-WX009T
Z550
Z550MA
Z550MA-1A
Z550MA-3G
Z550MA-XX002T
Z550MA-XX004T
Z550MA-XX005T
Z550SA
Z550SA-1A
Z550SA-3G
Z550SA-XX001T
Z550SA-XX002T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-01540000
0B200-01540100
C21N1434
0B200-01540100
C21N1434
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ450NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158035 |
| Korvaa | C21N1434 / 0B200-01540000 / 0B200-01540100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4900mAh / 37.24Wh |
| Mitat | 171.15 x 82.00 x 10.20mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |