Asus kannettavan tietokoneen VivoBook Flip TP501 / VivoBook Flip TP501UA yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen VivoBook Flip TP501 / VivoBook Flip TP501UA yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-AUP501NB
88,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
VivoBook Flip TP501
VivoBook Flip TP501UA
VivoBook Flip TP501UB
VivoBook Flip TP501UQ
VivoBook Flip TP501UA
VivoBook Flip TP501UB
VivoBook Flip TP501UQ
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C21N1518
0B200-01850000
0B200-01850000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUP501NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128142461 |
| Korvaa | C21N1518 / 0B200-01850000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 30.4Wh |
| Mitat | 225.72 x 185.00 x 4.74mm |
| Jännite | 7,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |