Asus kannettavan tietokoneen UX510UW / UX510UW1A yhteensopiva akku 3950mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen UX510UW / UX510UW1A yhteensopiva akku 3950mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ510NB
61,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
UX510UW
UX510UW1A
UX510UW-1A
UX510UW-CN044T
UX510UWRB71
UX510UW-RB71
UX510UX
UX510UX1A
UX510UX-1A
UX510UXCN020TBE
UX510UX-CN020T-BE
UX510UXCN044T
UX510UX-CN044T
Zenbook UX510UW
Zenbook UX510UWCN044T
Zenbook UX510UW-CN044T
Zenbook UX510UX
ZenBook UX510UXCN014T
ZenBook UX510UX-CN014T
ZenBook UX510UXCN020T
ZenBook UX510UX-CN020T
ZenBook UX510UXCN044T
ZenBook UX510UX-CN044T
ZenBook UX510UXCN047T
ZenBook UX510UX-CN047T
ZenBook UX510UXCN179T
ZenBook UX510UX-CN179T
ZenBook UX510UXCN216T
ZenBook UX510UX-CN216T
UX510UW1A
UX510UW-1A
UX510UW-CN044T
UX510UWRB71
UX510UW-RB71
UX510UX
UX510UX1A
UX510UX-1A
UX510UXCN020TBE
UX510UX-CN020T-BE
UX510UXCN044T
UX510UX-CN044T
Zenbook UX510UW
Zenbook UX510UWCN044T
Zenbook UX510UW-CN044T
Zenbook UX510UX
ZenBook UX510UXCN014T
ZenBook UX510UX-CN014T
ZenBook UX510UXCN020T
ZenBook UX510UX-CN020T
ZenBook UX510UXCN044T
ZenBook UX510UX-CN044T
ZenBook UX510UXCN047T
ZenBook UX510UX-CN047T
ZenBook UX510UXCN179T
ZenBook UX510UX-CN179T
ZenBook UX510UXCN216T
ZenBook UX510UX-CN216T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
0B200-02030000
B31N1534
B31N1534
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ510NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,1 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151401 |
| Korvaa | B31N1534 / 0B200-02030000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3950mAh / 43.85Wh |
| Mitat | 254.20 x 93.22 x 6.62mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |