Asus kannettavan tietokoneen Transformer Mini T101HA / Transformer Mini T103HA yhteensopiva akku 8200mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen Transformer Mini T101HA / Transformer Mini T103HA yhteensopiva akku 8200mAh
In stock
- SKU
- CS-AUT103NB
78,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Transformer Mini T101HA
Transformer Mini T103HA
Transformer Mini T101HA-GR011T
T101HA-GR011T
T101HA-GR054T
T103HAF-GR032T
T101HA-GR004T
T101HA-GR049T
T103HAF-GR007T
T101HA-GR021T
T101HA-GR060T
T103HAF-GR057T
T101HA-GR012T
T101HA-GR044T
T103HAF-GR019T
T101HA-3D
T101HA-GR030T
T103HAF-Q1-CB
T103HAF-GR051T
T101HA-C4-GR
T101HA-GR041T
T103HAF-GR021T
T101HA-3K
T101HA-GR032T
T103HAF-GE8301T
T103HAF-GR061T
T101HA-GR007T
T101HA-GR050T
T103HAF-GR033T
T101HA-GR003T
T101HA-GR037T
T103HAF-GR057R
T101HA-GR013T
T101HA-GR061T
T103HAF-GR040T
T101HA-GR005T
T101HA-GR043T
T103HAF-GR009T
T101HA-GR028T
T103HAF
T103HAF-GR052T
T101HA-GR029T
T101HA-GR040T
T103HAF-GR027T
T101HA-3E
T101HA-GR036T
T103HAF-AE8302T
T103HAF-GR059T
T101HA-GR008T
T101HA-GR045T
T103HAF-GR028T
T101HA-GR001T
T101HA-GR034T
T103HAF-8350
T103HAF-GR070T
T101HA
T101-M0I
Transformer Mini T103HA
Transformer Mini T101HA-GR011T
T101HA-GR011T
T101HA-GR054T
T103HAF-GR032T
T101HA-GR004T
T101HA-GR049T
T103HAF-GR007T
T101HA-GR021T
T101HA-GR060T
T103HAF-GR057T
T101HA-GR012T
T101HA-GR044T
T103HAF-GR019T
T101HA-3D
T101HA-GR030T
T103HAF-Q1-CB
T103HAF-GR051T
T101HA-C4-GR
T101HA-GR041T
T103HAF-GR021T
T101HA-3K
T101HA-GR032T
T103HAF-GE8301T
T103HAF-GR061T
T101HA-GR007T
T101HA-GR050T
T103HAF-GR033T
T101HA-GR003T
T101HA-GR037T
T103HAF-GR057R
T101HA-GR013T
T101HA-GR061T
T103HAF-GR040T
T101HA-GR005T
T101HA-GR043T
T103HAF-GR009T
T101HA-GR028T
T103HAF
T103HAF-GR052T
T101HA-GR029T
T101HA-GR040T
T103HAF-GR027T
T101HA-3E
T101HA-GR036T
T103HAF-AE8302T
T103HAF-GR059T
T101HA-GR008T
T101HA-GR045T
T103HAF-GR028T
T101HA-GR001T
T101HA-GR034T
T103HAF-8350
T103HAF-GR070T
T101HA
T101-M0I
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C12N1604
0B200-02120000
0B200-02120100
AD2068520
0B200-02120000
0B200-02120100
AD2068520
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUT103NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159612 |
| Korvaa | 0B200-02120000 / 0B200-02120100 / AD2068520 / C12N1604 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 31.57Wh |
| Mitat | 180.45 x 92.60 x 2.80mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |