Asus kannettavan tietokoneen ROG Flow Z13 / GZ301 yhteensopiva akku 3510mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ROG Flow Z13 / GZ301 yhteensopiva akku 3510mAh
In stock
- SKU
- CS-AUZ130NB
71,95 €
59,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ROG Flow Z13
GZ301
NR2201
NR2201ZE
GZ301ZE-Z13.I93050T
GZ301
NR2201
NR2201ZE
GZ301ZE-Z13.I93050T
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C41N2102
0B200-04100000
0B200-04100000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUZ130NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,52 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183860 |
| Korvaa | C41N2102 / 0B200-04100000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3510mAh / 54.48Wh |
| Mitat | 236.40 x 103.70 x 7.20mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |