Asus kannettavan tietokoneen ROG Flow X16 GV601RE-M5057X / NR2203RM yhteensopiva akku 5800mAh
calcActive())">
Asus kannettavan tietokoneen ROG Flow X16 GV601RE-M5057X / NR2203RM yhteensopiva akku 5800mAh
In stock
- SKU
- CS-AUX160NB
71,95 €
Asus kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ROG Flow X16 GV601RE-M5057X
NR2203RM
ROG Flow X16 GV601RW-M5110X
NR2203RW
ROG Flow X16 GV601RM-M5120X
ROG Flow X16 GV601RE-M6027W
ROG Flow X16 GV601RE-M6026W
ROG Flow X16 GV601RW
NR2203RE
ROG Flow X16 GV601RM
ROG Flow X16 GV601RE-M5051W
ROG Flow X16 GV601RE-M6004W
NR2203RM
ROG Flow X16 GV601RW-M5110X
NR2203RW
ROG Flow X16 GV601RM-M5120X
ROG Flow X16 GV601RE-M6027W
ROG Flow X16 GV601RE-M6026W
ROG Flow X16 GV601RW
NR2203RE
ROG Flow X16 GV601RM
ROG Flow X16 GV601RE-M5051W
ROG Flow X16 GV601RE-M6004W
Korvattavat Asus kannettavan tietokoneen alkuperäisakut
C41N2109
0B200-04200000
0B200-04200000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Asus kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
| SKU | CS-AUX160NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,52 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183914 |
| Korvaa | C41N2109 / 0B200-04200000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5800mAh / 90.02Wh |
| Mitat | 303.00 x 67.90 x 9.00mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |